FAQ

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Masz inne? Chętnie na nie odpowiemy.
Jak mogę dokonać rezerwacji?

 

 

Skontaktuj się z nami poprzez e-mail lub telefonicznie. Sprawdzimy dostępność wybranego przez Ciebie produktu. Jeżeli termin będzie dostępny a zdecydujesz się na rezerwację otrzymasz maila z umową rezerwacyjną. Po uiszczeniu zaliczki wybrany produkt będzie czekać tylko na Ciebie.

Na jakim obszarze dostarczane są produkty?

 

 

Wszystkie oferowane produkty dostępne są na terenie całej Polski. Dostarczamy poprzez firmę kurierską. Możesz również odebrać zamówiony produkt osobiście. Firma zlokalizowana jest na terenie Wrocławia. Po wcześniejszym ustaleniu Firma Al-decor może również dostarczyć produkt na terenie Dolnego Ślaska.

 

 

Czy cena pokrywa dostawę i odbiór?

 

 

Nie, podana cena dotyczy wyłącznie wynajmu wybranego produktu. Koszt dostawy oraz odbioru pokrywa najemca.

Jakie są koszty transportu?

Wszystko zależy od ilosci i wielkości liter. Skontaktuj się z Nami w celu otrzymania szczegółowej wyceny

OD-DO czyli na ile dni mogę wynająć produkty?

 

Litery wysyłamy min 3 dni przed Twoim wydarzeniem abyś miał czas wszystko przygotować i sprawdzić czy wszystko działa. Najpóźniej dwa dni po planowanym wydarzeniu przesyłka musi zostać nadana na adres naszej firmy.

np: wydarzenie jest w sobote/niedziele. Przesyłkę otrzymasz w czwartek. Przesyłkę odeślesz najpóżniej we wtorek.

 

Depozyt?

 

Depozyt – Tak. Wszytskie produkty wysyłamy sprawdzone w bardzo dobrym stanie. Mailowo dołączamy dokumentację fotograficzną wysyłanego produktu. Jeżeli zwrócony produkt jest w takim samy stanie depozyt jest zwracamy jeszcze tego samego dnia. Przy bardzo widocznych uszkodzeniach kontaktujemy się z klientem i omawiamy dalszy ciąg wydarzeń.

 

 

Czy produkty są bezpieczne?

 

Tak. Wszystkie nasze produkty są zaprojektowane tak aby były bezpieczne dla dzieci i gości na twoim wydarzeniu. Do oświetlenia zostały użyte żarówki ledowe, które nie nagrzewają się. Wszystkie “skomplikowane” podłączenia schowane są w literze. Z każdej litery wychodzi tylko jeden kabel, który należy podłączyć do zasilania.  Litery są specjalnie przystosowane do umieszczenia we wnetrzu jak i w plenerze.

 

Więcej?

Zapraszamy do Kontaktu! Udzielimy wszystkich informacji!