Blog AD

DODATKI, DEKORACJE NA WYNAJEM

Już niebawem wrzucimy nową sekcję na naszej stronie na której będziecie mogli wynajmować od nas wiele dodatków jak dywany, girlandy, świeczniki, wazony… wszystko co potrzebujecie na swoje przyjęcie.


NASZE LITERY NA WYNAJEM

Tak jak w roku 2018 tak i w 2019 widzimy ciągłe zainteresowanie wielkoformatowymi literami na przyjęcia.  Świecące wielkie litery LOVE czy Mr&MRS w stylu Broadway, to utrzymujący się trend aranżacji i dekoracji sal weselnych. Jeśli marzysz, by jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu był niezapomniany – zerknij na naszą ofertę. Prawdziwy must-have sezon ślubnego!


Czy wiecie, że nasze wesele które sami zorganizowaliśmy wygrało ….

THE BEST OF BRIDELLE czyli NAJBARDZIEJ ELEGANCKI ŚLUB / WYBÓR BRIDELLE link

… zaznaczam, że było to już dobre pare lat temu.


ZLECENIE PEŁNE KOLORÓW, SZALONE LATA 60’te

Uwielbiamy wyszukane i eleganckie schematy kolorów weselnych, ale uwielbiamy także kolor 🎨 Wspaniale jest widzieć coraz więcej par wybierających kolorowe motywy ślubne i jest to trend, którego po prostu nie możemy zignorować. Intensywnie pracujemy nad przygotowaniem Zaślubin i Przyjęcia przy którym szalejemy kolorystycznie! Wytyczne od naszego klienta –> “Bardzo nam zależy, by ten dzień był Mega Radosny, by kolory ładowały wszystkich Energią” i też tak będzie!


ZRELAKSUJ SIĘ! MY WSZYSTKIM SIĘ ZAJMIEMY

Planujesz ślub? 💖 Szukasz odpowiednch ludzi i firm, którzy sprawią, że ten dzień będzie tym wymarzonym? Powoli zapełniamy kalendarz na 2019/2020. Kto jeszcze się zastanawia Zapraszam serdecznie do współpracy