Przyjęcia

Organizacja Przyjęć i Event’ów

Masz wizję swojego Przyjęcia ale nie wiesz, jak stworzyć z niej elegancką i spójną całość?
Przytłacza Cię ilość pomysłów?
Nie możesz zdecydować się na konkretnego wykonawcę?
Potrzebujesz pomocy przy  organizacji tylko niektórych elementów?
Pomożemy Tobie we wszystkim, co sprawia Ci trudność lub czego nie lubisz.

Z dumą możemy powiedzieć, że współpracujemy z najlepszymi dostawcami w branży ślubnej i eventowej. Niezależnie od tego, czy chodzi o motywy kwiatowe, fotografię, rozrywkę czy catering – nasze wspólne podejście do planowania obejmuje regularne kreatywne dyskusje z każdym dostawcą, aby zapewnić, że Twoje Przyjęcie będzie jedyne w swoim rodzaju.

Wspólną przygodę rozpoczynamy od poznania i analizy wszystkich Państwa pomysłów, tych najbardziej szalonych, ale też tych nie do końca sprecyzowanych. Dopiero na ich podstawie przygotowujemy indywidulaną ofertę.

Poniżej prezentujemy listę zadań, których realizację Klienci powierzają nam najczęściej. Każda Klient ma jednak inne potrzeby i oczekiwania, dlatego na początku współpracy z każdym Klientem określamy zakres usługi i poziom zaangażowania naszej firmy.

KOMPLEKSOWA
OPRAWA
DEKORATORSKA
REPORTAŻ
FOTOGRAFICZNY
I WIDEO
ZAPROSZENIA,
DRUKI
POJAZDY
WYBÓR LOKALIZACJI
MOTYW PRZEWODNI
DODATKOWE ATRAKCJE
USŁUGI “NA MIARĘ”
KOMPLEKSOWA OPRAWA DEKORATORSKA

Wykonamy niepowtarzalne aranżacje z wykorzystaniem kwiatów, oświetlenia, krzeseł, dywanów, dodatków etc. Dobierzemy najlepszych wykonawców. Stworzymy niesamowitą metamorfozę każdego miejsca.

REPORTAŻ FOTOGRAFICZNY I WIDEO

 

Przygotujemy dla Was zestaw najlepszych wykonawców zdjęć i video. Pomożemy w dokonaniu wyboru tego najodpowiedniejszego. Możemy również pomóc w przygotowaniu  kreatywnych sesji fotograficznych

ZAPROSZENIA, DRUKI

 

Przedstawimy wam odpowiednich podwykonawców,  którzy spełnią wasze oczekiwania dot. zaproszeń,  save the date, winietek, tablic gości z planem stołów, kart menu współgrającej z tematem przewodnim całej uroczystości.

POJAZDY / TRANSPORT

Wyszukamy dla Was odpowiedni pojazd. Zajmiemy się organizacją oraz transportem waszych gości.

WYBÓR LOKALIZACJI

Możecie również liczyć na nasze wsparcie przy znalezieniu miejsca na organizację ślubu, wesela czy innego przyjęcia okolicznościowego. Pomożemy w dokonaniu wszystkich ustaleń formalnych i organizacyjnych.

MOTYW PRZEWODNI

Pomożemy stworzyć projekt stylizacji przyjęcia, uwzględniający wiodący kolor, styl lub temat. My nie lubimy się ograniczać 😉 ZASZALEJMY RAZEM! W końcu ma to być niezapomniany dzień!

DODATKOWE ATRAKCJE

Pomożemy w przygotowaniu atrakcji dla dzieci i waszych gości.

USŁUGI SZYTĘ NA MIARĘ

Macie dla nas inne zadanie?
Napiszcie lub zadzwońcie do nas!